Okna i drzwi PCV renomowanych firm w Toruniu - Partnerzy

Alukor

Alukor

Wiodący producent ślusarki aluminiowej specjalizujący się w projektowaniu, produkcji oraz montażu ogrodów zimowych.

Aluprof

Aluprof S.A. należy do Grupy Kapitałowej Grupa Kęty S.A. Firma jest jednym z czołowych producentów systemów aluminiowych w Europie. W swojej ofercie posiada aluminiowe systemy okienno-drzwiowe, systemy fasadowe, systemy Ppoż, bramy oraz rolety.

ALSANIT CMYK

Firma ALSANIT zajmuje się produkcją i realizacją wyposażenia obiektów specjalizującą się w przestrzeniach sanitarnych. W ofercie firmy znajdują się: kabiny sanitarne WC, kabiny do szkół oraz przedszkoli, kabiny natryskowe, przebieralnie oraz szafki ubraniowe.

Blyywert

Firma Blyweert Aluminium to belgijski producent nowoczesnych i nowatorskich kompletnych systemów aluminiowych. W ofercie firmy znajdują się: systemy okienno-drzwiowe, drzwi panelowe, drzwi przesuwne, systemy fasadowe, systemy ogrodów zimowych, system do produkcji moskitier oraz szeroka gama kształtowników aluminiowych kompatybilnych z systemem Blyweert.

FAKRO

Firma FAKRO powstała w 1991 roku jako spółka prywatna, oparta w stu procentach na polskim kapitale. W ciągu 25 lat z małego, rodzinnego zakładu rozwinęła się w międzynarodową korporację, która dziś zajmuje pozycję wicelidera na światowym rynku okien dachowych. W ofercie firmy znajdują się przede wszystkim: okna dachowe drewniane i aluminiowo-tworzywowe, kołnierze, wyłazy, świetliki rurowe oraz  szeroka gama akcesoriów do okien dachowych - żaluzje, zasłony, rolety wewnętrzne i zewnętrzne, markizy zewnętrzne.

Fart Produkt

Firma Fart - Produkt powstała w 1994 roku, jako firma prywatna z polskim kapitałem. Specjalnością firmy jest produkcja oraz montaż bram, ogrodzeń, krat, rolet zewnętrznych i wewnętrznych oraz innych nowoczesnych systemów osłonowych.

TS aluminium

Firma TS Polska Sp. z o.o. jest cenionym na rynku producentem, którego główną ofertę stanowią konstrukcje aluminiowe, służące do budowy ogrodów zimowych. Wyspecjalizowana oferta obejmuje również zadaszenia tarasów, daszki nad drzwi wejściowe, systemy do produkcji drzwi przesuwnych oraz harmonijkowych, a także urządzenia, dzięki którym ogród zimowy jest skutecznie wentylowany.

Veyna

Od wielu lat firma VEYNA produkuje panele aluminiowe do drzwi zewnętrznych, przez co jest znanym partnerem wielu firm budowlanych i producentów stolarki aluminiowej i PVC. Nowoczesna linia technologiczna, oparta na pracy obrabiarek sterowanych numerycznie, pozwala tworzyć wysokiej klasy panele o urozmaiconym wzornictwie. Wysoka estetyka paneli podkreślana jest przez wykorzystanie różnorodnych elementów szklanych i metalowych.

Wood Glass Team

Wood Glass Team to producent najwyższej jakości okien i drzwi drewnianych, producent szyb zespolonych i fasadowych oraz producent form i modeli z wykorzystaniem oprogramowania CAD CAM przy pomocy wieloosiowej frezarki CNC.