O firmie

 

O naszej firmie

Firma DOMAROL-SYSTEM z siedzibą w Toruniu działa od 1991 roku. Przez te wszystkie lata zrealizowaliśmy z powodzeniem setki zleceń, zarówno w Polsce, jak i w najdalszych zakątkach świata.

Domarol system - rolety, nawiewniki, stolarka okienna

 

Gdzie wykonywaliśmy nasze realizacje?

Wykonywaliśmy prace w bankach, w budynkach mieszkalnych oraz w obiektach użyteczności publicznej w całej Polsce. Nasze produkty trafiły również do odbiorców w Niemczech, Holandii, Szwecji i Anglii. We wszystkich tych miejscach nasz serwis okien i stolarki stał zawsze na najwyższym poziomie, a dostarczane produkty cechowały się dużą wytrzymałością.

DOMAROL-SYSTEM – laureaci branżowych nagród

Jakość i nowoczesność naszej produkcji zaowocowały otrzymanymi wyróżnieniami i nagrodami na XVI Bydgoskich Targach Budownictwa GRYF-BUD 99, Targach Budowlanych TOR-BUD 00 i TOR-BUD 01, III i V Pałuckich Targach Rolnych w Żninie, na Targach ZIG 2001 w Mogilnie. W 2002 roku otrzymaliśmy nagrodę burmistrza miasta Żnina, a w 2003 roku zostaliśmy wyróżnieni na targach w Janowcu Wielkopolskim za techniczne rozwiązania dotyczące mikrowentylacji zastosowane w naszych oknach (uszczelka samowietrząca COMFOLIP®, nawietrzak ościeżnicowy REGEL-air®). Uważamy, że powyższe osiągnięcia dodatkowo zwiększają atrakcyjność i gwarancję rzetelności i jakości naszych wyrobów.

Nasza oferta

Proponujemy wysokiej klasy okna i drzwi PCV, a także bramy i osłony okienne różnego typu. Na bieżąco reagujemy na zmieniające się trendy i wdrażamy coraz to nowsze rozwiązania produkcyjne. Spełniamy potrzeby wszystkich Klientów, którym zależy na dobrych jakościowo wyrobach do domu, mieszkania lub do biura. Opracowaliśmy także innowacyjne rozwiązania do budownictwa sakralnego.

Serdecznie polecamy nasze produkty i zachęcamy do składania zamówień.